Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Aklınıza gelen tüm sorular için bize ulaşabilirsiniz.

Uluslararası Köprü Derneği Başkanı Av. H. Mehmet Baykurt ile Yönetim Kurulu Üyeleri Hatay Tanıtım Günleri kapsamında gerçekleşen Hatay Medeniyetler Korosu'nun konserine katıldı

news-grid-5

Uluslararası Köprü Derneği Başkanı Av. H. Mehmet Baykurt ile Yönetim Kurulu Üyeleri Hatay Tanıtım Günleri kapsamında gerçekleşen Hatay Medeniyetler Korosunun konserine katıldı.

Konseri izleyenler arasında Uluslararası Köprü Derneği Başkanı Av. H. Mehmet Baykurt, Batı Trakya Türklerinin Şehit Lideri Sadık Ahmet’in eşi Işık Sadık Ahmet ve Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra Avrupa Birliği Eski Bakanı ve Baş Müzakereci Egemen Bağış bulunmaktaydı.

İnsanın yaradılış gereği sosyal bir varlık olduğuna dikkat çeken Baykurt, “Farklı kültürel kodlara sahip olsak da sevincimiz ve hüznümüz bir, gözyaşımız aynı renktir.” ifadesini kullandı.

Aynı zamanda Uluslararası Köprü Derneği'nin Yönetim Kurulu Üyesi de olan Koro Şefi Yılmaz Özfirat programa katılımlarından dolayı Köprü Derneği Başkanı Av. H. Mehmet Baykurt’a, Derneğin Yönetim Kurulu Üyelerine ve Hatay Medeniyetler Korosu’nun oluşmasındaki katkılarından dolayı Egemen Bağış’a teşekkür etti. Batı Trakya bizim için çok önemli diyen Özfirat, Işık Sadık Ahmet’e hitaben; “Şehit isimli parçayı sizin için söylüyoruz.”dedi.

Program sonun da Uluslararası Köprü Derneği Başkanı Av. H. Mehmet Baykurt koro üyelerini tebrik ederek çiçek takdim etti.